Project Description

VAT

Szkolenie umożliwia każdemu uczestnikowi (bez względu na poziom zaawansowania) zapoznanie się z problematyką podatku VAT pod kątem prawidłowego i samodzielnego rozliczania transakcji w firmie. Zajęcia prowadzone są głównie metodą warsztatową (ćwiczenia, testy i zadania), budującą umiejętności szybkiej analizy problemu i skutecznego rozwiązywania najtrudniejszych kwestii jakie pojawiają się w podatku VAT. Szkolenie daje uczestnikom cenne umiejętności podnoszące wartość zawodową na rynku pracy i jest adresowany w głównej mierze do osób z działów księgowych i finansowych, controlingu i audytu, wdrażanych w zagadnienia rozliczeń podatku VAT.

Korzyści dla uczestników:

– to szkolenie dla każdego, kto szuka sposobu podniesienia swoich praktycznych kwalifikacji zawodowych a także zdobycia nowej specjalizacji w dziedzinie podatkowej, bardzo cenionej na rynku pracy
– szkolenie umożliwia zdobycie wszechstronnej wiedzy i umiejętności każdej osobie, która zamierza skutecznie i profesjonalnie rozliczać podatek VAT w transakcjach towarowych i usługowych z uwzględnieniem nowelizacji przepisów w 2013 r. oraz w 2014 r.
– zrozumienie kłopotliwych obszarów podatku VAT, z których rozlicza podatnika fiskus,
– zdobycie wiedzy z zakresu nowych obowiązków, z których rozlicza urząd skarbowy pozwoli na bardziej efektywną i komfortową pracę na dotychczasowym stanowisku, oraz podjęcie pracy na nowym stanowisku pracy.

Skontaktuj się z nami

Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Oferta skierowana dla kadry pedagogicznej oraz nauczycieli

Zobacz kursy

Aktualny terminarz kursów i szkoleń

Zobacz jakie kursy ruszają w tym miesiącu.

Zobacz terminarz

Back to Top