Specjalistyczne kształcenie zawodowe wróciło do łask i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że bardzo ogólne kształcenie na poziomie wyższym (np. licencjata) nie spełnia oczekiwań przyszłych pracodawców. Tylko dobrze wykształcone osoby z konkretną specjalizacją mają największe szanse na znalezienie dobrej pracy na dzisiejszym, jakże konkurencyjnym rynku pracy.

Szkoły Alfa Edukacja dają możliwość zdobycia nowego, ciekawego zawodu – zarówno tym, którzy dopiero wkraczają w dorosłość, jak i osobom, które chcą podnosić swoje kwalifikacje. Pragniemy, by nasi Słuchacze zdobyli solidne przygotowanie i potrafili je skutecznie wykorzystać w staraniach o swoje miejsce – być może nie tylko na polskim rynku. Każdy czas jest dobry na zmiany, rozwój, podejmowanie decyzji i nawiązywanie nowych kontaktów zawodowych. Jesteśmy przekonani, że nasze szkoły tworzą ogromny potencjał, który spowoduje, że osoby chcące realizować się w pracy zawodowej, właśnie tutaj zostaną do tego doskonale przygotowane.

Chcemy kształcić nie tylko kompetentnych pracowników, ale przede wszystkim pewnych siebie i swojej wartości ludzi. Naszym Słuchaczom zapewniamy wysoki poziom nauczania – świadomie dobierając wykładowców oraz profesjonalne narzędzia pracy. Umożliwiamy konfrontowanie zdobytej wiedzy z praktyką. Jako nowoczesna szkoła ułatwiamy także realizację różnorodnych zainteresowań i pasji.

Misja: Kształcimy samodzielnych i pewnych siebie pracowników. Kształcimy ludzi, którzy dzięki swoim umiejętnościom i wiedzy już zawsze będą cieszyć się stabilną pracą.

Cel: 100% zadowolonych klientów.

Dla nas liczy się jakość kształcenia i obsługi naszych słuchaczy, a nie ilość zapisanych do szkoły osób. Klient jest dla nas najważniejszy. I nie są to puste słowa. Daj się zaskoczyć, przyjdź do nas, a sam się przekonasz. Tworzymy warunki umożliwiające zdobycie najpierw rzetelnej wiedzy teoretycznej, a następnie jak najwyższych umiejętności praktycznych. Cały program i system nauki odpowiada nowoczesnym standardom edukacyjnym oraz perspektywicznym potrzebom rynku pracy.

Doradzamy od samego początku, każdemu indywidualnie, przy wyborze kierunku kształcenia. Dzięki temu klienci w naszej szkole objęci są specjalną opieką już od pierwszego kontaktu z Alfa Edukacją. Przyjdź do nas, powiedz jakie masz oczekiwania i plany na przyszłość, kim chcesz zostać i dlaczego chcesz się uczyć, a my doradzimy najlepszą opcję i dopasujemy formę i kierunek do Twoich potrzeb.

Często klienci nie do końca wiedzą która opcja edukacji jest dla nich najlepsza, a oferta na rynku jest bardzo szeroka. My analizujemy wspólnie z klientem całą jego sytuację i pomagamy w wyborze najlepszej decyzji. Tak żeby wybór był pewny i co najważniejsze żeby klient był zadowolony nie tylko teraz, kiedy zapisuje się do szkoły, ale także w trakcie nauki oraz po jej zakończeniu. Nauka w szkołach policealnych trwa średnio 2 lata. Niech będzie to czas jak najlepiej wykorzystany, tak żebyś nigdy nie żałował poświęconych czasu i pieniędzy. Analizujemy zainteresowania słuchacza, jego krótko i długoterminowe plany i potrzeby, możliwości czasowe i finansowe oraz wiele innych czynników i na tej podstawie proponujemy wybór atrakcyjnego zawodu z naszej bogatej oferty.

Zapisz się online

Wypełnij formularz na naszej stronie i dołącz do naszych słuchaczy

Wypełnij formularz online

Alfa Edukacja

91-496 Łódź ul.Świtezianki 8 lok 53
NIP 725-19-07-675 Regon 101604719

Skontaktuj się z nami

Alfa Edukacja zaprasza:

 • – osoby pełnoletnie w każdym wieku (kształcimy od 18 roku życia),
 • – kandydatów z wykształceniem średnim i bez,
 • – osoby po maturze i bez matury,
 • – osoby chcące zdobyć nowe kwalifikacje,
 • – osoby chcące zdobyć konkretny zawód,
 • – osoby, które chcą się przekwalifikować
 • – osoby chcące rozwijać pasje i zainteresowania,
 • – osoby potrzebujące formalnego potwierdzenia dla swojej wiedzy i umiejętności,
 • – słuchaczy rozczarowanych edukacją w innych szkołach i uczelniach,
 • – osoby, które mają problem z odnalezieniem swojego miejsca na rynku pracy – pomożemy Wam znaleźć własną, pewną i stabilną drogę,
 • – młode matki powracające na rynek pracy,
 • – słuchaczy, którzy poszukują możliwości pogodzenie aktywnego życia zawodowego, obowiązków rodzinnych i nauki,
 • – osoby, które mają ograniczone środki finansowe na naukę – w Alfa Edukacji mamy kierunki całkowicie bezpłatne, a nauka na kierunkach płatnych jest i tak o wiele tańsza a niż w szkołach wyższych,
 • – wszystkich chcących uczyć się w nowoczesnej i przyjaznej słuchaczom szkole.
Back to Top